Hakkımızda

HK Organizasyon, kurum ve kuruluşların insan kaynağı ihtiyacını karşılama konusunda, uzmanlaşmış kadrosuyla geniş bir yelpazede hizmet veren danışmanlık firmasıdır. HK Organizasyon olarak amacımız; müşteri memnuniyeti doğrultusunda, ihtiyaç duyulan iş gücü çözümlerini, alanında uzman eğitmen kadromuzla personelimizi eğitimlere tabi tutarak, işin gerektirdiği yetkinliğe sahip, beklentileri eksiksiz karşılayacak biçimde yetiştirerek firmanızda çalıştırılmasını sağlamaktır.

HK Organizasyon, hizmet sektöründe 2003 yılından beri edinmiş olduğu tecrübe ve bilgisiyle, alanında uzmanlaşmış kadrosuyla günümüz teknolojisini yakından takip ederek, sektördeki saygın ve belirgin yerini almıştır. Temizlik hizmetleri işini ehil yapan firmalar arasında kısa sürede yerimizi aldık. Referans sistemli çalışmalarımız ile güvenilir personellerimizin çalışma azmi bizleri daima başarıya ulaştırmaktadır.Disiplinli çalışmamızla müşteri portföyümüzün kapsamını hızlı bir şekilde genişletmekteyiz.

Müşterilerimizden almış olduğumuz geri dönüşümler, bizleri daha çok azimlendirmekte ve çalışmalarımızı ileriye götürmektedir. HK Organizasyon olarak son derece duyarlıyız, siz degerli müşterilerimizin de daima huzurlu ve mutlu olmasını sağlamak için işimizi ilk gün olduğu gibi ciddiyetle sürdürmekteyiz.

Tecrübesini çağın teknolojisiyle birleştirmeyi bilen “HK Organizasyon” genç ve dinamik kadrosuyla siz müşterilerimizin Garson, Komi, Host, Hostes, Aşçı, temizlik ve hijyen hizmetlerini en iyi ve en hızlı şekilde sonuçlandırmayı kendisine hedef edinmiş uzman bir kuruluştur.Bu hizmetimizde önce, güvene dayalı hizmet kalitesi ve çerçevesi doğrultusunda siz müşterilerimizin bize olan güveni ile bu doğrultuda sizlerden almış olduğumuz destek ve özgüvenle hizmet vermekteyiz.

Kurulduğu günden bugüne kadar “SINIRSIZ MÜŞTERİ MEMNUYETİ“ ilkemizden taviz vermeden, sizlerle beraber, uzun yıllar çalışmayı ümit eder, yakın işbirliğiniz için şimdiden teşekkür ederiz. Şirketimiz personele göre uygun iş değil, işe göre uygun personel prensibiyle hareket ederek doğru personel eşittir verimlilik sonucuna her zaman yakalamıştır.


Misyonumuz

Hizmet verdiğimiz sektörde, güveni ve iş tecrübesini layık olduğu çizgide tutabilmektir. Yenilik, kalite ve hizmet açısından bu sektörde en iyi firma olmak, organizasyon ve temizlik ile ilgili her ihtiyaca çözüm üreterek liderliğimizi devam ettirmek. Bu amaç ile müşterilerimizin ve personellerimizin çalışmaktan memnun olduğu bir kuruluş olmak ve bu sektörde en iyi olmak.

Vizyonumuz

Müşterilerimize dünya standartlarında en yeni ve en gelişmiş ürünlerimizi, yetkin kadromuzu, kaliteli ve eksiksiz hizmet anlayışımızı sunmak; organizasyon ve temizlik ile ilgili her türlü ihtiyaç için beklenenden daha fazlasını vererek,sektördeki en yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmak, ülkemize ve çalışanlarımıza kattığımız değeri sürekli attırmaktır.